POLITYKA W ZAKRESIE TWORZENIA TREŚCI

W Beemoov cieszymy się, widząc tak wiele emocji związanych z naszymi grami, dlatego gorąco zachęcamy do tworzenia i publikowania filmów, live streamów, reakcji... w różnych mediach.


W trosce o dobro i stabilność gry prosimy o przestrzeganie pewnych zasad dotyczących treści i rozpowszechniania waszych twórczości:

  • Żaden nowy odcinek nie może zostać opublikowany, dopóki kolejny odcinek nie zostanie oficjalnie udostępniony wszystkim graczom.
  • Ewentualne treści premium (których odblokowanie jest uwarunkowane dokonaniem zakupu w banku gry za prawdziwe pieniądze lub przy użyciu waluty premium) nie mogą być ujawniane.
  • Jeśli nie ma w planach nowych odcinków (np. w przypadku końca sezonu), prosimy o odczekanie 6 tygodni od premiery ostatniego odcinka dla wszystkich graczy.
  • Eventy mogą pojawiać się w wideo natychmiast po ich premierze, pod warunkiem, że treść premium nie zostanie ujawniona.
  • Tylko partnerscy twórcy treści Beemoov mogą opublikować odcinek po jego premierze.

Tworzone treści muszą być również zgodne z następującymi zasadami:

  • Szanowanie prawa własności intelektualnej autorów. Niniejsza polityka dotyczy wyłącznie treści Beemoov.
  • Użycie niekomercyjne. Można zarabiać na swoich treściach (za pośrednictwem programu partnerskiego YouTube i podobnych programów), ale nie można pobierać od użytkowników opłat za wyświetlanie treści. Nie można sprzedawać ani licencjonować swoich treści.
  • Zakaz promowania brutalnych, rasistowskich, obraźliwych, zniesławiających, homofobicznych itp. treści. Zakaz kojarzenia naszych gier z dyskusyjnymi lub kontrowersyjnymi tematami.
  • Nie należy pobierać elementów z naszych gier (przedmiotów, muzyki, ilustracji itp.) i rozpowszechniać ich osobno.
  • Nie należy promować żadnych oszukańczych metod ani oprogramowania.

PRZYPADEK TWÓRCZOŚCI GRAFICZNEJ

Kreacje graficzne mające na celu przedstawienie postaci lub uniwersum gry są dozwolone w ramach "fanartów" lub prywatnych zleceń.

Tworzenie dla zysku wszelkiego rodzaju produktów pochodnych, a w szczególności artykułów papierniczych i poligraficznych, odzieży i tekstyliów, gier i zabawek, nagrań wideo i audio, materiałów reklamowych i marketingowych, przedstawiających postacie, uniwersum lub logo gry jest surowo zabronione.


OGRANICZENIA

Beemoov zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które nie są zgodne z tymi zobowiązaniami. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia całości lub części treści dotyczących zawartości gry.

Beemoov zastrzega sobie prawo do zmiany polityki dotyczącej treści zewnętrznych w dowolnym czasie i z dowolnego powodu.

Jeśli jesteś twórcą treści i chciałbyś omówić ewentualną współpracę, możesz skontaktować się z działem marketingu pod adresem: marketing@beemoov.com